تخت کمجا

دپارتمان تخت کمجا و کمد دکوپازل

شهرها هر روز بزرگتر، جمعیت بیشتر و واحد های مسکونی کوچکتر می شوند و با اینحال هر روز امکانات مورد استفاده برای ساکنین این آپارتمان ها بیشتر می شود. روزگاری تخت خواب کالایی لوکس محسوب میشد. اما اکنون با وجور کوچکی آپارتمانها، تخت خواب، کمد، میز مطالعه و کامپیوتر، میز آرایش و … کالاهایی واجب برای اتاق خواب به حساب می آیند. راه حل مشکل فضای کم و استفاده از این محصولات چوبی (و یا مشتقات چوب) در طراحی کمجا است. تخت کمجا که در زمان استراحت باز می شود و در ساعات دیگر بسته می شود و فضایی اشغال نمی کند در کنار طراحی میز مطالعه و …
دپارتمان کمجای “دکوپازل” قبل از طراحی، فضای مورد نظر را برسی میکند تا بهترین طراحی را انجام دهد. سپس اتود آن را به گروه طراحی “دکوپازل” میسپارد. بعد از تایید نهایی طرح توسط مشتری، بهترین متریال سفارشی در اختیار گروه تولیدی قرار میگیرد. مهمترین بخش در تولید تخت های کمجا یراق آن است، موردی که به امنیت و سلامت اعضای خانواده بستگی دارد و اهمیت آن برای “دکوپازل” به مراتب مهمتر از ظاهر و رنگ و لعاب است و از یراقی استفاده میکند که شرکت تولید کننده ی آن، سلامت آن را گارانتی می کند. در نهایت گروه نصاب، پکیج تولیدی و یراق مذکور را در محل نصب می نمایند و سلامت آن را تست میکنند.

 

تخت کمجا

تخت کمجا با روشهای تولید و یراق مختل، ظاهری مشابه اما باطنی با یک دنیا تفاوت است. اهمیت یراق در تخت کمجا بسیار بیشتر از یراق در کابینت و کمد و … است. امنیت تختی که با آن وزن هر روز باز و بسته میشود و ساعات آرامش ما را می سازد از بسیاری از کالاهای موجود در منزل مهم تر است. دکوپازل همواره تلاش کرده از بهترین متریال و یراق شناسنامه دار و با گارانتی استفاده کند.

تخت کمجا

تنوع در اجرای تخت های کمجا لازمه ی این محصول است. علت مراجعه مشتریان به تخت های کمجا، فضای کم آپارتمانی و نیاز فراوان به بهینه کردن آن است. همیشه تخت های کمجا با کمدها و باکس های اطرافش طراحی و پیشنهاد میشود. به گونه ای که بیشترین بازدهی را داشته باشد.

تخت کمجا

یک طراحی زیبا و کامل برای برطرف کردن همه نیازهای کارفرما در یک اتاق خواب با فضای کوچک.

 

خانه ها هر روز کوچکتر میشوند و امکانات هر روز بیشتر. صنعتگران و مبتکران هر روز در حال تلاش برای کوچک تر کردن حجم کالاهای مصرفی خانه ها هستند تا با سیستم های مدرن شهری انطباق بیشتری داشته باشند. تخت کمجا از جمله کالاهای صنعت چون است که مورد نیاز هر آپارتمان نشین است. استفاده ی صحیح از فضاهای آپارتمانی و ایجاد فضاهای مفید مانند کمد لباس، میز کامپیوتر، میز آرایش و… در کنار تخت های کمجا که همه ی نیازهای آپارتمان نشینی را یکجا تامین میکند در کنار استفاده از بهترین متریال و یراق ( با توجه به حساسیت ایمنی تخت کمجا ) در تخصص گروه کمجای دکوپازل است.