دکور اداری سری اول

 

دکور

دکوراسیون به معنی طراحی و چیدمان فضا مطابق با سلایق و خواسته های روانی و کاربردی است. بسته به کاربری فضا از متریال ها و سبک های مختلف و همچنین نورپردازی و رنگ بندی های مختلف باید بهره برد. دکوراسیون واحد های اداری از جمله موادی است که کمتر مورد توجه است. در صورتی که برای کارمندان بیشترین زمان خارج از منزل را در بر میگیرد و قطعا در بازدهی و راندمان کاری و همچنین تثبیت نظر مثبت مشتریانتان نسبت به شما تاثیر مستقیم دارد.

دکور

تفکیک فضاهای اداری از جمله موارد مهم در دکوراسیون اداری است که علاوه بر زیبایی بصری بر کیفیت کار کارمندان و عدم تداخل وظایف و مسئولیت ها و حفظ دیسیپلین اداری تاثیر مستقیم دارد.

دکور

دکوراسیون فروشگاهی مهمترین بخش از فعالیت های واحد طراحی و اجرایی دکوپازل است. علت اهمیت آن بازار رقابتی کالاها و خدمات تجاری است که هرروز جذب مخاطب سخت تر و سخت تر میشود. اما به کمک یک دکوراسیون هوشمندانه و ترکیب نور و صدا و آبجکت های دکوراتیو این رقابت سهل تر و ساده تر خواهد شد.

لوگو دکو پازل

دپارتمان دکور “دکوپازل”، گروهی مجرب و آشنا با جنبه های روانشناختی فروش، انواع متریال های کاربردی در دکوراسیون فروشگاهی و اداری و سرشار از ایده های ناب جهت فروش هر چه بیشتر شما در محیط فروشگاهی و همچنین ایجاد دیسیپلین اداری و تفکیک فضا در محیط های اداری.
برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.