دکور اداری

دپارتمان دکور دکوپازل

مبلمان اداری و پارتیشن بندی واحد های اداری بخشی از دکوراسیون اداری هستند که علاوه بر تقسیم بندی فضای مورد نیاز کارمندان و ارباب رجوع، بطور مستقیم بر کیفت کار کارمندان و رضایت ارباب رجوع نیز تاثیر دارد.
کفپوش، دیوار پوش، سقف، مبلمان اداری (شامل میز مدیریت، میز کارمندان، اتاق انتظار، محل برگزاری همایشها، میز و سالن کنفرانس و …) همگی پارامترهای دکوراسیون اداری هستند.
دپارتمان دکوراسیون اداری “دکوپازل” بعد از بررسی واحد اداری و با در نظر گرفتن فضاهای مورد نیاز برای کارمندان، مدیریت، حسابداری و … و همچنین متناسب با رنگ سازمانی برند مورد نظر و سایر موارد مهم در انتخاب رنگ و تکسچر، اتود اولیه را به واحد طراحی “دکوپازل” ارائه می دهد. پس از تایید طرح نهایی، گروه تدارکات متریال اولیه را در اختیار کارگاه و سرپرست تولید قرار میدهد. محصولات آماده شده در کارگاه، به همراه یراق و اقلام مصرفی، به محل نصب منتقل می شود و تحویل تیم نصب میگردد. در کلیه مراحل فوق ناظر کیفی بر کل فرایند خرید و ساخت و نصب نظارت کامل دارد.

دکور

دکوراسیون به معنی طراحی و چیدمان فضا مطابق با سلایق و خواسته های روانی و کاربردی است. بسته به کاربری فضا از متریال ها و سبک های مختلف و همچنین نورپردازی و رنگ بندی های مختلف باید بهره برد. دکوراسیون واحد های اداری از جمله موادی است که کمتر مورد توجه است. در صورتی که برای کارمندان بیشترین زمان خارج از منزل را در بر میگیرد و قطعا در بازدهی و راندمان کاری و همچنین تثبیت نظر مثبت مشتریانتان نسبت به شما تاثیر مستقیم دارد.

دکور

تفکیک فضاهای اداری از جمله موارد مهم در دکوراسیون اداری است که علاوه بر زیبایی بصری بر کیفیت کار کارمندان و عدم تداخل وظایف و مسئولیت ها و حفظ دیسیپلین اداری تاثیر مستقیم دارد.

 

فروش، فرآیندی است که در آن کالا یا خدماتی خاص بواسطه ی نیاز یا ایجاد جذابیت در آن برای مشتری، در ازای دریافت پول، انجام میشود. در شرایط حاضر که کالاهای مشابهی در فروشگاه ها عرضه میشود بغیر از کیفیت و قیمت کالا، جذابیت بصری و گاها صوتی فروشگاه نقشی کاملا اساسی و اثبات شده دارد. دپارتمان دکوراسیون فروشگاهی دکوپازل با بهره گیری از تجارب گذشته و آشنایی به انواع متریال و اتکا به گروه طراحان خو، با ترکیب دکو و نور پردازی و آکوستیک، فضاهای خلاقانه و منحصر به فردی را ایجاد میکند.

مراکز اداری، محیطی کلاسه بندی شده یا دسیپلین اداری هستند. که غیر از دکوراسیون مختص هر اداره، تفکیک دفاتر مختلف از طریق پارتیشن بندی، تولید کمدهای دپوی مدارک و ساخت میزهای مدیریت از تخصص های دپارتمان دکوراسیون اداری دکوپازل است.

دپارتمان دکور “دکوپازل”، گروهی مجرب و آشنا با جنبه های روانشناختی فروش، انواع متریال های کاربردی در دکوراسیون فروشگاهی و اداری و سرشار از ایده های ناب جهت فروش هر چه بیشتر شما در محیط فروشگاهی و همچنین ایجاد دیسیپلین اداری و تفکیک فضا در محیط های اداری.
برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.