طراحی سه بعدی کابینت سری اول

 

طراحی سه بعدی کابینت

طراحی سبک آشپزخانه مدرن دست طراحان را در حد وسیعی باز گذاشته است. به نحوی که در تغییر ابعاد و ایجاد اختلاف عمق و ارتفاع و تغییر رنگ یا هر تضاد یا هماهنگی هیچ محدودیتی باهم ندارند. اما کاربردی بودن هر طرح و عدم دلزگی در دراز مدت هنری است که فقط با تجربه کسب می شود. ترکیب رنگ و طرح تخصص بالایی می طلبد که با سلیقه ی مشتری باید ترکیب شود خروجی نهایی مطلوب را حاصل کند.

طراحی سه بعدی کابینت

نرم افزارهای طراحی متفاوتی برای طراحی وجود دارند. اما گرفتن خروجی نزدیک به واقیعت تخصص بالایی از طراح و نرم افزار طراحی طلب می کند. خصوصا برای وقتی که طرح مورد نظر کابینت کلاسیک باشد و بسیار سخت تر خواهد بود اگر طرح مورد نظر برای کار چوبی باشد که قرار است رنگ شود. اما زیبایی نهایی قطعا ارزش زمان صرف شده را خواهد داشت.

طراحی سه بعدی کابینت

در طراحی چیدمان محیط در زیبا جلوه دادن طرح تاثیر زیادی دارد. اما طرح های پر تمطراق کلاسیک با آن طرح های تجملاتیشان چنان جذاب هستند که دیگر نیازی به فضاسازی اطراف ندارد. خصوصا وقتی تم کلی کار روشن باشد. اما فقط طراحان حرفه ای میدانند که رسیدن به خروجی با این کیفیت چقدر سخت و طاقت فرسا است. اما حقیقتا ارزش این سختی را دارد.

طراحی سه بعدی کابینت

گاهی طراحی کارهای کلاسیک ابزار چوب زیادی ندارند. اما عدم استفاده از ابزار شلوغ کلاسیک در فضاهای کوچک، خود هنری است که به زیبا تر شدن خروجی نهایی کمک میکند.

طراحی سه بعدی کابینت

رنگ های جذاب و پر انرژی، طرح های ساختار شکنانه، نورپرداززی های ناهمگون و بی نظم، تنوع متریال و … همه و همه فقط در طرح های مدرن ممکن است و طراحی پیش از تولید  شما را از این تصمیم مطمئن خواهد کرد.

لوگو دکو پازل

دپارتمان طراحی سه بعدی “دکوپازل”، کامل ترین گروه طراحی در تهران.
طراحی کابینت آشپزخانه. طراحی دکور فروشگاهی، طراحی دکور اداری، طراحی دکوراسیون داخلی، طرحی نمای ساختمان و …
بعلت حساسیت مشتری ها و کسب اجازه برای طرح های خاص، “دکوپازل” اجازه ی انتشار عکس طرح های خاص مشتریانش را ندارد و برای مشاهده آنها باید حضورا به محل دفتر طراحی دکوپازل مراجعه کنید.